کنجکاو

کامپیوتر و IT

به روز رسانی خودکار اینترنت اکسپلورر

مایکروسافت به منظور افزایش سرعت و امنیت اینترنت اکسپلورر، در ماه ژانویه برای ارتقای تمام نسخه های این مرورگر یک "به روزرسانی" خودکار ارائه می کند.

غول نرم افزاری دنیا در تقلید از رقیب خود "گوگل کروم"، اعلام کرد که از ماه ژانویه برای تمام نسخه های مرورگر اینترنت اکسپلورر یک به روزرسانی خودکار را ارائه می کند و به طوریکه تمام نسخه ها از "اینترنت اکسپلورر 6" به بعد بدون اینکه کاربر متوجه شود این به روزرسانی خودکار را دریافت می کنند.

به بیانی ساده کاربران ویندوز "ایکس. پی" که هنوز از اینترنت اکسپلوررهای 6 و 7 استفاده می کنند به طور خودکار و مستقیماً وارد اینترنت اکسپلورر 8 می شوند و کسانی که کاربر ویندوز ویستا هستند از اینترنت اکسپلورر 8 به 9 ارتقا پیدا می کنند.

مایکروسافت اظهار داشت که این فرایند به روزرسانی را از برزیل و استرالیا آغاز کرد. در این دو کشور، استفاده نسخه های قدیمی این مرورگر بسیار گسترده است. هدف از این کار، ارتقای امنیت مرورگر و افزایش سرعت مرور است.

همچنین مایکروسافت توضیح داد که برای کاربرانی که از نسخه های 8 و 9 استفاده می کنند و تمایلی به ارتقاء ندارند یک کیت غیرفعال کردن را برای جلوگیری از روزرسانی خودکار ارائه می کند. به این ترتیب، این کاربران با انتخاب گزینه "توقف به روزرسانی" می توانند از نسخه های فعلی خود استفاده کنند.

براساس گزارش وب نیوز، ماه گذشته رقم استفاده از اینترنت اکسپلورر برای اولین بار به زیر 50 درصد رسید. به همین دلیل غول نرم افزاری دنیا در تلاش است تا با افزایش ایمنی و سرعت این مرورگر، کاربران از دست رفته خود را بازگرداند.

نظر خود را اضافه کنید.

0
  • هیچ نظری یافت نشد

حشره کش برقی

 

سفارش آگهی
گیره کوچک کننده بینی
کارت شارژ

عضویت خبرنامه

آخرین نظرات

مدیر - یک نظز اضافه کرد در 5 دلیل برتری اچ تی سی M8 بر ga... در مطالب سایت
قطعا HTC سرتر از گلکسیه شک نکنید
مدیر - یک نظز اضافه کرد در تست روانشناسی :شخصيت شناسي با ... در مطالب سایت
خیلییییییییییییی مسخره بود بعدشم برخلاف تصوربعضی ها اصلا رنگ سیاه به معنی عزاومرگ نیست بلکه معنی خوش...
مدیر - یک نظز اضافه کرد در ترمیم دائمی پارگی مینیسک مفصل ... در مطالب سایت
سلام ممنون بابت مطلب مفیدتون مادر من طبق آزمایشات و عکس های MRI بنا به تشخیص پزشک معالجشان دچار پارگ...
مدیر - یک نظز اضافه کرد در تست روانشناسی :شخصيت شناسي با ... در مطالب سایت
جالب بود